Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti komoly kapcsolat...

Lányok ti komoly kapcsolat érdekében "blöfföltetek" már?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy hogy egy stabil megbízható komoly kapcsolat kiépítése érdekében mondtatok e már olyat a pasinak, hogy kapcsolatban vagytok. Azért hogy megnézzétek meddig képes elmenni annak érdekében hogy megnyerje a szívetek.
2015. ápr. 6. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
utálom az ilyen lányokat!
2015. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
ezt nem mondtam soha
2015. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az elsővel.
2015. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez rossz taktika mert a legtöbb pasi nem hajt foglalt lányra
2015. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Utolsó, el kell szomoritsalak : van aki ettől függetlenül udvarol és van hogy el is éri a célját !

Nálam is volt ilyenre példa, de volt tartásom, és nem csábitott el. Eleinte az ilyen furcsa módon túl kedves, azt hinnéd hogy barátkozik, elhiv ide oda "barátilag", te totál azt hiszed hogy de jó, van egy új barátom akinek fogntos vagyok, lelki szemetesként is működik, van két jó szava hozzád, érdeklődik irántad stb.

Ők erre mennek :)

Mondjuk én barátságnál sosem mentek tovább senkivel.

2015. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet kamuzni.

Ha nem akarok semmit a sráctól, akkor finoman, de kertelés nélkül megmondom, hogy nem akarok tőle semmit - és nem folyamodok taktikákhoz, még a visszájára is elsülhet.

Ha pedig van valakim, akivel komolyan is gondolom, akkor bepróbálkozhat mellette akárhány srác, megmondom neki, hogy bocsi, van valakim.

2015. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen taktikázások embertelenül undorítóak a lányoktól. És ha "lebuknak", vagy kiderül az igazság, nem fogják a srácok megveregetni a vállukat, hogy "tyííí, de kis dörzsölt asszonság az enyém!".
2015. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ösnek teljesen igaza van,ez már csak így működik.Én is hajtottam rá foglalt lányra és meg is kaptam,bár lehet hogy ez az egész függ attól is hogy az adott kapcsolat jól működik e.De hogy ne csak offoljak és válaszoljak is a kérdésedre én azért nem szeretem ha egy lány ilyesmit blöfföl mert semmi értelme nincs,nem szerencsés egyből egy hazugsággal indítani egy alakuló félben lévő kapcsolatot.
2015. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5-ös, 8-as mindketten segítettetek megtalálni a megoldást.Most már tudom azóta hogy valószínűleg megromlott a kapcsolata mert ha nem így lenne nem adta volna meg a lány már a beszélgetés legelején önként a számát. Továbbá amikor megkérdeztem tőle, hogy találkozhatnánk e? Akkor vagy nemet mond vagy közli egyértelműen hogy csak barátilag.

2015. ápr. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!