Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy nő titokzatos...

Hogyan lehet egy nő titokzatos? Ha megkérdezi egy pasi, hogy mi a kedvenc színem, mondjam hogy titok, vagy mi? :D

Figyelt kérdés

xD

Egy csomó csajoknak szóló újságban, honlapon olvasni, hogy az ismerkedés elején célszerű titokzatosnak lennie a lánynak. Ezt mégis hogy lehet elérni azon kívül, hogy ne meséljem el az élettörténetemet? :D

Vagy alapból hülyeség ez a titokzatosság?



2015. ápr. 5. 19:37
 1/10 CptTomato ***** válasza:
Csak légy önmagad úgyse fogunk tudni megérteni.... na ezért vagytok titokzatosak.....
2015. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tini magazinokat be kéne tiltani.
2015. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsit minden nő az.
2015. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem vonzó, tehát szerintem hülyeség.

Viszont nyilván arra gondolnak, hogy ne tárulkozz ki, csinálj úgy mintha valami baromi mély dolgok lennének, amikről nem akarsz beszélni, satöbbi. Eleve utálom az ilyen taktikázást. Legyél önmagad, ha úgy tetszel a srácnak, akkor van igazán nyert ügyed.

2015. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől leszel titokzatos! :D

Hanem nem adod ki magad 100%-osan. Nem a színekről van szó, hanem az érzelmeidről. Ha imádsz egy pasit, nem csüngesz a nyakán napi 24 órában. ha haragszol rá, ne duzzogsz, mint egy hülye kisgyerek.

Aztán vannak dolgok, amik csak a tiéd. Hobbi, baráti találkozások, ahova nem viszed a pasit.

Magyarul egy önálló ember vagy, nem csak valaki másik fele.

2015. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én titokzatos vagyok, csak férfi. És elmondjam, hogy miért? Mert nem hagyom, hogy rólam legyen szó, és soha, szinte semmit nem tud meg rólam a másik fél. Persze egy idő után csak kapkod, hogy mégis mi történt, de mindig meg tudom úgy oldani, hogy csak egy fantom legyek.
2015. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, az ilyen irtóra felbasz :D
2015. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Helyes, helyes.
2015. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"6-os, az ilyen irtóra felbasz :D"


Engem nem basz fel, egyszerűen halál unalmasnak tartom, és tovább állok. :D

2015. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondod el az egész élettörténetedet,meg a dolgaidat rögtön az első napon,csak 1-2 általános dolgot.
2015. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!