Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszex, meleg vagy hetero...

Biszex, meleg vagy hetero fiúk ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves transzexuális fiú vagyok(fiú testben élő nő). Lányos arc és lányos karcsú testalkat jellemez. Sportos testalkatú jóképű illetve 16 és 30év közé eső srácok privát üzeneteit várom! (lehetőleg mellékeljetek képet az arcotokról, hogy el tudjam dönteni tetszetek-e vagy sem)

2015. márc. 26. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ìrj :)
2015. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na jó, ez valahogy már nem mehet lejjebb... :/

Biszex, heteró, meleg fiúk ?! A három hogy fér egy kalap alá ? :D

2015. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy transzszexuális fiú éppen beletartozhat mindhárom érdeklődési körébe (szerintem). Nyilván egy 100%-ig heteroéba nem, de lehet, hogy ő is kipróbálná egy transzszexuálissal.
2015. márc. 26. 23:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a transzszexuális fiú éppen, hogy azt jelenti, hogy női testben élő fiú és nem fordítva. Szóval te nagyon fogalomzavarban szenvedsz.....
2015. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogalomzavarban én is tudom, hogy rosszul írtam. Azért írtam így, hogy nehogy valaki félreértse és ezért írtam oda zárójelbe, hogy aki tudja a fogalmakat annak se legyen félreérthető! Ki van ez találva:D
2015. márc. 27. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról? *-* nem akarok semmi olyat tőled csak mindig is érdekelt hogy a transzik kb hogy néznek ki? 14/f
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni képet? ^^
2015. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát figyelj én szívesen megismerkednék veled mert nem nagyon találtam eddig olyan fiut aki szeretne meleg fiukkal ismerkedni
2015. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sportos testalkatú vagyok, csak sajnos én is transzexuális :(


20 éves

2015. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!