Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, lányok ismerkedés elején...

Nők, lányok ismerkedés elején zavaró lehet, hogy csendes, félénk vagyok, addig míg elején tart az ismerkedési fázis?

Figyelt kérdés

Ismerkedés elején általában alig beszélek és ilyenkor úgy látom, hogy nem tűnök érdekesnek, de ezt lehet csak magamnak bebeszélem aztán semmi gond sincs ezzel. Aztán ha megismerek valakit utána nincsenek bennem gátlások és sokkalta beszédesebb, bátrabb leszek.

Most itt a tavasz és nem soká itt a nyár és elhatároztam azt, hogy ismerkedni fogok, keresek valami jó elfoglaltságot, közösséget. csak kíváncsi vagyok mennyire gond, ha az elején döcögősen megy és mennyire tolerálható.


2015. márc. 26. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha eleve azért ismerkedünk, hogy legyen valami közöttünk akkor zavar.


Ha csak haverok vagyunk az elején, akkor nem.

2015. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem mindig is zavart az ilyen.Soha nem voltam olyan egyénnel akinek nem volt önbizalma.Egy férfire a nő fel akar nézni valahol és nem pátyolgatni,illetve harapófogóval kihúzni belőle a szavakat.
2015. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jjja, a nők pont az ilyen töketlen, tutyimutyikat szeretik!
2015. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondom csak elején megy nehezebben mikor nem ismerek meg valakit utána minden jól alakzl, ne legyetek már ennyire felszínesek!
2015. márc. 26. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Boccs, de ha egy kapcsolat elején nem mutatod meg, hogy ki hordja a nadrágot, akkor csak az jön le, hogy mimóza vagy. Hallottál már az első benyomásról? Mert ha azt elszarod, akkor utána akár fejen is állhatsz, de baromi nehezen evickélsz ki onnan, ahova a csaj bele rakott.
2015. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kimerem mutatni ezzel semmi gond nincs, megven a véleményem mindenről, csak az elején nem megy annyira olajozottan, csak ennyi a gond.
2015. márc. 26. 13:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Akinek ennyire számít az első benyomás az nem normális, és legszívesebben felpofoznám az ilyen előítéletes ribiket.
2015. márc. 26. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:

2: Szóval szerinted akinek kisebb az önbizalma, az nem férfi. Gratulálok!

Amúgy azokról mi a véleményed, akiknek túl nagy az önbizalmuk, és ez már átmegy beképzeltségbe? Ôket férfiaknak tartod?

2015. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5: Ez a "ki hordja a nadrágot" nagyon hímsoviniszta, mondom ezt férfiként. Mi lenne, ha mindketten/egyik sem "hordaná a nadrágot", és egyenrangú kapcsolat lenne?
2015. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Osztom a véleményed utolsó. Nekem nem kell egy olyan "lány" akit állandóan nekem kell írányítani egyenrangú kapcsolatra vágyok, az ilyen ribiket, mint az első és második válaszoló jól megpofoznám!
2015. márc. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!