Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú, hogy...

Nagyon tetszik egy fiú, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy srác,általában egy irányba utazunk.Mostanában szemezgettünk egymással,hosszan,feltűnően,mosolygás stb..bekövettem instán,lájkolgattuk egymás képeit kb két héten keresztül,ugyanúgy szemezgetés ha együtt utaztunk. Pár napja kommentelt a képem alá,hogy szép vagyok.Én bejelöltem facebookon és nem tudom,hogyan tovább.Nem igazán szeretek kezdeményezni de félek,hogy akkor senki sem fog lépni. Szerintetek mit kéne tennem,vagy várjak?

18/L


2015. márc. 23. 20:56
 1/6 anonim válasza:
Szerintem beszélgess vele, v ha már most is beszéltek akkor kérdezz róla valami személyesebbet! Ez jó kezdeményezés lehet és nem is olyan rámenős.
2015. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer sem beszéltünk :(
2015. márc. 23. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az mondta, hogy szép vagy akkor mire vársz még? neked kell lépni
2015. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha együtt utaztok mondjuk buszon vagy vonaton akkor ajánlom hogy ülj mellé, és kezdj el vele beszélgetni!

Valami érdekesről

2015. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Első vok, akkor beszélj vele, ha dícsér téged és nem kap visszajelzést akkor azt hiszi hogy nem érdeklődsz iránta és előbb utóbb felhagy vele hogy veled foglalkozzon.

Remélem érthető.

2015. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsónak,teljesen igaza van voltam már ebben a cipőben,hogy felhagytam meg,hogy nem kezdeményeztem!! Írj rá vagy ülj mellé nincs vesztenivalód! :))
2015. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!