Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista fiúk, nektek...

Egyetemista fiúk, nektek mennyire kiábrándító, ha egy lány csak kozmetikus/fodrász/titkárnő lesz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 21:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, rájöttem, hogy a 2. a hibás, de gondoltam nem javítok bele megint. Késő van már, na :D
2015. márc. 23. 00:50
 12/12 anonim válasza:

Engem nem zavarna egyáltalán, sőt. Ha valakinek tisztességes munkája van, az már előny.

A legtöbb "egyetemet" végzett csaj leginkább a büfészakot végezte el, és hatalmas s.ggfájdalommal képes bárminemű munkát végezni, aminek persze köze sincs a szakmájához, mert ő ugye szabad bölcsész/közgazdász/blabla, de helyette iratot pakol napi 9 órában egy multinál, emiatt szinte állandó világfájdalommal küzd. Akkor már inkább egy életvidám csaj aki azzal foglalkozik amit szeret.

2015. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!