Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eléggé zavar engem ez a fajta...

Eléggé zavar engem ez a fajta viselkedés, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A barátnőm fura dolgokat csinál, készített magának áll facebook közösségi profilt (fiuként..képpel mindennel..) illetve most egy "huga is van" , azon meg pasikat jelölget gondolom.


Bejelölt rengeteg lányt facebook-on hogy tetszel szép vagy stb szövegekkel. És most fent is akadt neki egy lány, akinek tetszik az álprofil képe is amit kitett. EGÉSZ nap vele beszélget pasiként. Rendesen füzi. Egyáltalán nem foglalkozik semmivel csak a facebook.

És most hogy "hugi" fészt is csinált, ott meg gondolom majd palikkal fog csevegni.


Hagyam rá ezt a dolgot szerintetek?


Érzem rajta hogy nyugvóra vagyok téve emiatt.


A lány 20 éves


2015. márc. 21. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerős aki szereti hülyíteni az embereket, de általában azok olyanok is, bár néha szerencsétlen nyomik...

de szóval szerintem ez egy kicsit túlzás... megkérdezném tőle, hogy miért jó ez neki és miért csinálja.

meg minek hülyít embereket, szeretné ha vele is ezt tennék, bla bla

2015. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj te is és szivasd meg!
2015. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szólj neki, hogy zavar téged

mi mégis mit csináljunk

csak egy jót tudunk rajtatok röhögni

2015. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!