Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Őrültség lenne közösségi...

Őrültség lenne közösségi oldalon ismerkedés céljából bejelölni egy színészt?

Figyelt kérdés
Egy éve láttam egy színházi előadáson az adott férfit akkor is konstatáltam, hogy milyen remekül néz ki, majd nemrég feltűnt a televízióban és így megtudtam a nevét. Rákerestem facebookon nemrégiben. Kérdésem lenne, hogy ha be is jelölöm, megkérdezi nyilván, honnan ismerem, akkor az igazság a legjobb nem? Ismerkedés céljából, aztán maximum koppanok egyet. 22 éves színház és festészet kedvelő lány vagyok, élőben nincs problémám az ismerkedéssel de jelenleg ezt az egyetlen módot látom a dolog kivitelezésére. Nos, szerintetek?
2015. márc. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse. :)
2015. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2015. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő is csak ember. :) Egyébként nem biztos, hogy megkérdezi, főleg mivel ismert. Talán jobb lenne, ha írnál egy rövid kis szöveget, hogy ki vagy és mit szeretnél, mert lehet, hogy egyből elutasítja, mert ő nem ismer téged. Sok sikert! :)
2015. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.

Nem tudom, mennyire ismert, de nagy eséllyel semmit sem fog reagálni.

2015. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!