Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, kivel fordult már elő...

Fiúk, kivel fordult már elő ilyesmi? 21L

Figyelt kérdés
Volt barátnőtök, de egy másik lány is tetszett. Nem léptetek, féltetek kezdeményezni. Ilyen, vagy hasonló előfordult? Ha igen, miért?
2015. márc. 17. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen barátnőm, és nem is volt sosem, ezért nem fordult elő ilyen velem.
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát már bocsi, de ha volt barátnőm akkor még ha tetszett is más nem érdekelt. Hiszen a barátnőm azért van hogy vele, nem mással. Nem kezdeményeztem soha sem kapcsolat alatt más lánnyal! Volt mikor szakítottam és úgy már igen. De ez szerintem alap hogy ha más tetszik csak szakítás után kezdeményezzen valaki. 22F
2015. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Picit összetett a kérdés. Nem volt még ilyen, de pl. akkor tudnám elképzelni, ha egy bizonyos szituációban venném észre a másik lányt, és ez a szituáció nagyon "ütne". Így bonyolult kicsit kifejteni. ha gondolod, írj, megpróbálom leírni.
2015. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, amikor együtt voltam a barátnőmmel, meg sem fordult a fejemben, hogy más lányokkal ismerkedjek, esetleg kezdeményezzek.

25/F

2015. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!