Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok/nök! Szeretitek, vonzo...

Lanyok/nök! Szeretitek, vonzo nektek ha egy fiú/férfi magas?

Figyelt kérdés

Én 200 cm er vagyok.

De nagyon kerulnek a tekintetek. :(



18/f/miskolc



2015. márc. 16. 12:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Akkor nekem sem mert khm.. 202cm magas vagyok, és kb 115-120kg mivel edzek. Állítólag az ilyen "méretektől" pedig már félnek a csajok. :"D Pedig saját szememmel nézve nem vagyok valami félelmetes! XD Úgyhogy, én pedig a másik véglet vagyok. Azt hiszem kezet foghatunk kedves kérdező! :)


22/F

2015. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A magas lányok bírják a magas pasikat. Nekem is azok tetszenek. :))
2015. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Ebben semmi ijesztő nincs.:)

2015. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Pedig olvastam - talán itt egy másik kérdésnél? -, hogy ez már megijeszti a csajokat. Jó, lehet neked nincs benne semmi ijesztő, de van akinek igen. Mondjuk érdekes, az tuti! :D Kicsit csodálkoztam is. Viszont ha egy lány egyszer egy magas srác karjaiban ébred fel reggel, szerintem felejthetetlen élmény maradna számára és el is felejtené ezt a "félni kell tőlü(n)k" dolgot! ;)


22/F

2015. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát, akkor én nyilván nagyon fura vagyok, de én 158 centi vagyok, de nekem mindig a magas fiúk minimum 180 centisek jönnek be.. Oké, ők sokszor átnéznek a fejem felett, de azért néha kapok tekinteteket. :D

16L

2015. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs remény, ha ennyire taszítják a hölgyeket a magasabbak, 14 évesen vagyok 186, ezt megszívtam.
2015. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15: Jajj de kis cuki, 158cm! :3 Hmm, én felfalnálak...;) :P
2015. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#15 vagyok

Ugyan már fiúk, nincs semmi baj azzal hogy magasak vagytok. Tényleg, rengeteg lány van, aki 180+, ő nekik például szóba sem jöhetne annál alacsonyabb. Persze nálam sem lenne kizáró ok, mondjuk egy 165 centi, de nekem kell a védelem, mármint én ezért szeretem a magasabb fiúkat, mert szeretem a karjukban magamat biztonságban érezni.

Tehát tényleg nem lesz ebből hátrányotok az életben. :) Ha már úgy érzed minden veszve van, menj egy kosarazni,

ott biztosan értékelni fognak.

2015. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
78%
Én történetesen szeretem a magas srácokat, mivel én egy 175cm magas és 16éves lány vagyok akinek a környezetében mindössze 5 olyan ellenkező nemű él aki magasabb nála (ebből 2 rokon). Sosem találkoztam még ilyen magas sráccal, de az fix h melletted lehetne magassarkút hordani. Ez egy hatalmas pozitívum!!
2015. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy fiú magasabb nálam, de 166 cm vagyok, úgyhogy ez nem nagy cucc. :DD De vannak bőven magasabb lányok is, akik örülnek, hogy vannak fiúk, akik még náluk is magasabbak, ne aggódj! ;))
2015. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!