Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugye milyen vicces a sors?

Ugye milyen vicces a sors?

Figyelt kérdés
3éve szex kapcsolatban voltam egy férfival. Nagyon szerelmes voltam belé de ő belém nem,aztán telt az idő és ő is szerelmes lett de nem merte kifejezni. 1év múlva kiszerettem belőle és nagyon meg is utáltam természetesen azzonal abba is haggytam vele minden kapcsolatot. Mai napig 3 éve egyfolytában hivogat azt mondja szeret hiányzom,persze ki is kacagom mert ezt már későn mondja de sehogy nem tudom elzavarni..Vicces a sors hogy amikor nekem kellett volna akkor én neki nem,mikor hamar kiszerettem belőle és befejeztem vele mindent utánna ő lett halálosan szerelmes..Ez a büntetése amiért mikor szerettem oda tett ahova akart 3x adtam neki vissza azt a sok rosszat amit kaptam és 3éven át nem unta meg hogy békén haggyon pedig mindig elzavarom csúnyán. Hogy szabadulhatnék meg tőle ha már mindennel próbálkoztam??
2015. márc. 15. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
rendőrség
2015. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tűzoltóság
2015. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mentők
2015. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy Katasztrófa védelem mi??
2015. márc. 15. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Valszeg, ha akkor összejöttök, mára ugyan úgy kiszerettél volna belőle. Felszedsz valakit biztos lekopik.
2015. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor se kopott le ugyan azt csinálta hogy hivogatott és hiába tudta hogy barátom van azt mondta hogy muszály vele legalább beszélgetnem..Annyiszor de annyiszor viselkedtem úgy vele hogy más már rég lekopott volna de ezt még meg is ölhetném akkor is kisértene :( tehetetlen vagyok.
2015. márc. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!