Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek? Írjak neki?

Mit tehetek? Írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon megtetszett.Elég beképzelt,ahogy hallom.Bejelöltem fb-n és visszaigazolt(az egyik lányt akinek szinten tetszik és ismerem a csajt azt nem).Betettem közeli ismeősnek,hogy láthassam kinek likeol és nagy megdöbbenésemre szinte senkinek se szokott.Gondoltam hiába is reménykedek,nekem se fog.Likeoltam a profilját és ő is nekem.Később új fényképet tettem fel,s azt is likeolta.Ezeket azért írom le,mert jelen esetben fontosak.Máskor sose nézem,hogy ki likeol.Nem merek ráírni,mert félek,hogy zavarom,hogy idegesítem vagy valami.A haverja elhívott sétálni és azon is gondolkodtam,hogy általa közelebb kerülhetek hozzá.Te mit javasoltok?Kérlek szépen segítsetek,mert nem szeretném ha barátnője lenne

#beképzeltség #írjakvagyne
2015. márc. 15. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig lesz neki csaja, és nem te
2015. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan,ide szórakozni jösztök?
2015. márc. 15. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Haverja hivott el teged setalni es nem azert tette, hohy te rajta atgazolva kozelebb kerulj a bekepzelt #yolo kisfiuhoz, hanem azert, mert neki jossz be.Szoval ja semmit nem akarsz a kiszemelt haverjatol, csak kihasznalni, akkor inkabb el se menjel vele setalni...
2015. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést már feltetted volna
2015. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem mondtam semmit a barátjának,hogy tetszik nekem meg hasonló.De akkor meg mit csináljak?Nekem nem a barátja kell
2015. márc. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!