Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Abban tudnátok nekem segíteni,...

Abban tudnátok nekem segíteni, hogy hogy ismerkedjem lányokkal? Nagyon félénk visszahuzodó vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy hogy csináljam vagy hol? Meg én amugy sem merek megszólítani idegen embereket. Válaszokat köszönöm előre is!

2015. márc. 14. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Inkabb,hogy ismerkedjek!!!!


Utalom ezt az -Em-es beszedet.


Itt lakom.....

Fszt!!!

Itt lakok.


Itt dolgozom.

Fszt!!!

Itt dolgozok.

Ill.Dolgozom vmin.



Eszem!

Fsz!

Eszek vmit.

Ill. Meg eszem a kenyeret.



Tanuljatok.meg irnim

2015. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos bocsi!
2015. márc. 14. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Legyél jóképű és magas. Ha ez nincs meg csinálhatsz bármit, sosem lesz sikered a lányoknál.
2015. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igen csak külső alapján?! Amugy köszi!
2015. márc. 14. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy segíteni,hogy azt sem tudjuk,hány éves vagy,iskolába vagy dolgozni jársz, hol laksz,merre fele szoktál mászkálni,mi az érdeklődési köröd.
2015. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi igazad van elfelejtettem! 17 éves vagyok győri vagyok nagyon nem szoktam mászkálni max heti 1-2x az árkádba szórakozóhelyeket kerülöm.
2015. márc. 14. 19:59
 7/10 A kérdező kommentje:
* bocsi a hyesírási hibákért, végét járja a telefonom!
2015. márc. 14. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Ameddig nem nagyon mozdulsz ki, addig nehéz lesz..

Először is verd ki a fejedből a félelmet, aa hölgyek nem harapnak... Odamész, megkérdezed mennyi az idő, merre van ez vagy az, akármi. Nálam pl az szokott beválni, hogy ruhaüzletben vagyok, és egy csajtól kérek tanácsot hogy ő szerinte ezvagy az jól e állna rajtam stb... Akármi elég hogy elindits egy beszélgetést, nem nagy művészet. A lényeg hogy kerekedj felül a gátlásaidon, legyél spontán, közvetlen. Látszódjon rajtad hogy nincs semmi problémád, és hogy életerős vagy, és hidd el minden rendben lesz :)

2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gyakorolnom kellene és remélemm sikerülni fog!
2015. márc. 14. 20:30
 10/10 anonim válasza:

pl , ha több helyre eljárnál , úgy könnyebb volna .

De ha mész valahova , pl buszon , s meglátsz egy lány ak megkérdezed udvariasan , - Szia , van itt ... egy szabad hely , - vagy pdig - ha a lány bólint , s ha épp olva s, vagy ír valamit - megkérdezed kedvesen , hogy mit

vagy ha kronkrétan tetszik valaki , ak mindig mosolyogj , hívd el valahova stb

2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!