Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jövök be a lányoknak?

Miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Normális srác vagyok 15 éves, a lányokkal tisztelet tudóan viselkedem, nem ütöm őket még viccből sem, Nem csúfolom őket mint mások, de mégis mintha undorodnának tőlem. Büdös nem vagyok, naponta fűrdök, spray is használok. Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 13. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Még csak nem is káromkodom.
2015. márc. 13. 18:46
 2/9 anonim válasza:
Túl jó vagy ! ;)
2015. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"a lányokkal tisztelet tudóan viselkedem"

Itt a probléma. Noha az illem szerint úgy kell bánni velük, mint a hímes tojással, ők mégis tudat alatt elvárják, hogy bunkón és lekezelően bánjanak velük és csak azokat tekintik férfiasnak, akik egy suttyó paraszt módjára adják elő magukat. Akik illedelmesek és figyelmesek, azoknak már előre ki van faragva a fejfájuk a barátzónában, mert az ilyenek oda kerülnek és annál többre sose viszik. Legyél te is egy tapló állat, legyél lekezelő, akkor talán felfigyelnek rád. Persze itt mindeni azt osztja, hogy a figyelmes srácok a legkelendőbbek, na ez egy baromság. A tróger parasztok, azok a kelendőek.

2015. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert 15 éves vagy, azok a lányok, akik pedig kortársaid, még inkább a 20 évesek felé kacsintgatnak. Majd eljön a Te időd is.
2015. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van egy lány akit már egy jópűrszol elkisértam a buszmegállóba és megvártam vele a buszt, és a vasút állomásra igaz oda nem egyedül és akivel mentem megbántotta, pedig belevan szeretve ő is és így nem tudtunk normálisan beszélgetni.
2015. márc. 13. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Éppen amiatt, amit leírtál. De lehet, hogy emellett csúnya/alacsony is vagy.
2015. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magavagyok és nem vagyok se csúnya se tulzottan szép
2015. márc. 13. 18:53
 8/9 A kérdező kommentje:
186 cm magas vagyok
2015. márc. 13. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy, akkor jó, de jóképűnek is kell lenni, azt sose feledd!
2015. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!