Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők ismerkedni egy olyan...

Las Vegas kérdése:

Nők ismerkedni egy olyan budapesti pasival, akinek "csak" Nokiája van ( nem a szolgáltatóé), Suzukija van ( nem a banké), saját vállalkozása van ( nem a NAV -é és apucié, anyucié)?

Figyelt kérdés

26 F


Érdekel kiket vonzanak a tények:)



2015. márc. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem az a gáz, hogy ilyen autód/telefonod van, hanem az, hogy süt belőled a női nem lenézése.

20/L

2015. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában a " tények " csak a felszínes embereket vonzzák. Az őszinte embereket, a külső és belső értékek vonzzák. ;)
2015. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3310-es?
2015. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3410:)
2015. márc. 12. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:

de kár, hogy nem vagyok budapesti:(

(3-as)

2015. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Az a legjobb :D Az elpusztíthatatlan Nokia :D
2015. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Én még olyan emberrel is szívesen ismerkedem, akinek ennyi sincs mint neked. És tudod miért? Mert nem azt nézem hogy mit birtokol, hanem azt, hogy milyen ember! (és még sok nő van hasonlóan ezzel!) ;)


25N

2015. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es... Biztos alaptalanok a feltételezéseim..Nem ad rá okot egy Nő sem, hogy azt feltételezzem, hogy ezek a fontos dolgok..
2015. márc. 12. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne azt add, amit hiszel, hogy várnak tőled, azt add, aki vagy. Ha az elsőt teszed, megkapnak valakit, aki nem te vagy, téged nem fognak szeretni, és hazug kapcsolatban fogsz élni. A második esetben is van rá esély, hogy nem fognak szeretni, de egy egyenes ember maradsz, önmagad. Nekem ezek mind nem számítanak, Barátom tanul, dolgozik, de gyakorlatilag a laptopján meg pár ruhán kívül nincs "sajátja". De ez nem is érdekel, a fontos, hogy alakítja az életét, vannak céljai. Még ha nem is maradunk együtt örökre, én most őt szeretem, vele jó.

Ne légy elkeseredett, igen, az emberek többsége számodra nem megfelelő, mert bunkó/pénzéhes/nem jön be, akármi. De vannak gyöngyszemek, egy kis szerencsével megtalálod a sajátodat.

2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Egy vállalkozásra nincs kiírva, hogy Anyucié, Apucié vagy a NAV-é. Egy ilyen dolog aduász. Mellette a Suzi meg a Nokia olyan, mint ász-póker mellett a treff hatos - önmagában túrót sem ér, de a másik mellette mindent üt.

Egy nőt nem csak a tények, de már a pénz szaga is vonz. Majd a pénzedből Ő vesz Neked egy másik kocsit, meg okostelót .... meg magának is.

2015. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!