Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kicsit érzelmesebb és...

Ha kicsit érzelmesebb és csendesebb srác vagyok, az mekkora hátrányt jelent?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy nagyot, de nem tudok és nem is akarok ellene mit tenni, mert ilyen vagyok. Van itt olyan, aki hasonló tulajdonságokkal mégis megtalálta a megfelelő partnert?
2015. márc. 11. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen fiúk jönnek be :)
2015. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tapasztaltam, hogy nem olyan nagy hátrány, ha a lányokkal azért mersz beszélgetni
2015. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, de azért jó ha gördülékenyen beszélgetsz velük..

Tapasztalataim alapján, a bunkó srácokra buknak jobban. (Nem, nem vagyok el lúzer)

Viszont csaj ismerőseimtől is hallottam már ezt vissza, hogy a bunkókat néha jobban kedvelik.

Pár oka van, mellettük nem unatkoznak, nem mutatják ki teljesen irántuk az érdeklődést, leszarják, így a csaj irányából nő a vonzalom, stb stb..

Volt egy csaj, bunkóztam vele, eredmény? Alig tudtam levakarni magamról, de én nem akartam tőle semmit..

Volt egy másik csaj, vele kedves voltam, tőle többet szerettem volna, eredmény? Aranyos kis barát lettem.


Na most ezek alapján kitudod következtetni mit kell tenned, min kell változtatnod (Nem kötelező, csak ha úgy érzed).

2015. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kell bunkózni velük, mert azért vonzalmat is kell építeni úgy hogy ne érezze hogy neked nagyon szükséged van rá. Sajnos furcsa lények ezek :DD
2015. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz minden héten másik csajod, az biztos, de ez nem akkora hátrány.
2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!