Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lanyok mit gondolnak arrol,...

A lanyok mit gondolnak arrol, ha egy fiu ismeretlenul rajuk ir?

Figyelt kérdés
Szombaton talalkoztam egy lannyal, mert egy hetvegi tanfolyamra jarunk. Csak egy par percet beszeltunk de nekem egyszerre megtetetszett es el szeretnem hivni randira. Erre csak facebookon van lehetosegem mert tobbet nem fogunk talalkozni. Attol felek hogy ha csak ugy siman rairok es elkezdunk altalanos ismerkedesi temakrol beszelgetni akkor fogalma se lesz arrol hogy mit akarok es esetleg negativ velemenye alakulhat ki rolam. Szerintetek kezdjem azzal hogy szimpatikusnak talalom es meg szeretnem ismerni? 17/F

2015. márc. 2. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod neki hogy szimpatikus,meg megszeretnéd ismerni,akkor azzal lehet hogy elijeszted.A mai lányokat inkább azzal lehet felszedni,hogy egyszerűen beszélgetsz velük és egy jól időzített pillanatban elhívod randira.
2015. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú, szinte ismeretlenül ráír egy csajra, teljesen egyértelmű h mit akar. Nem kell ezt leírni neki, és magyarázkodni h miért írtál rá.
2015. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól esne, ha valaki így rám írna és sejteném, mit akar :) Szerintem ne kezdd rögtön azzal, hogy el akarod hívni, először beszélgessetek kicsit még mindenféléről aztán 2-3 nap múlva mehet. Nagyon kedves dolog, szerintem értékelné a lány :)

20/L

2015. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kezdhetem azzal, hogy szimpatikusnak talalom, de meg ne hivjam el rogton? Nem ijesztem el ha esetleg en nem voltam neki szimpatikus?
2015. márc. 3. 06:47
 5/5 anonim válasza:
küld el neki a károd tesó..az ilyen k*rv*knal igy megy
2015. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!