Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon hülye vagyok ha utálok...

Nagyon hülye vagyok ha utálok csak úgy magamról beszélni?

Figyelt kérdés

Szoktam néha itt beszélgetni, és mindig kiakadok amikor valaki azzal kezdi, hogy meséljek magamról.. Egyszerűen nem tudok mit, és úgy érzem, hogy megfolytanak. Ha már valakit jobban megismerek és látom, hogy érdeklem, szívesen beszélek magamról, de így..

Ez nagy baj ismerkedésnél? Hogyan lehetne ezt legyőzni?


2015. márc. 1. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam erre reagálni, hogy "kérdezz és válaszolok" . Én sem szoktam magamról egy kis regényt írni önfeledten.
2015. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Azért írják ezt, mert kreativitás híján vannak... vagy unatkoznak.

Én azt ajánlom, mondd meg nekik, hogy ez téged zavar. Vagy... vagy írd meg, épp milyen zokni van rajtad, milyen feltéttel szereted a főzelékeket és milyen gyakran alszol hason.

2015. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek magamról beszélni így.
2015. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megismerni vkit: mesélj magadrol.

De mindenki tudja, hogy nem igy ismered meg a másikat.

2015. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor valami baromságot szoktam mesélni. Pl. hogy szeretem a forralt bort vagy hogy jól főzök, már évek óta tudok, de egy normális sült kumplit még egyszer sem sikerült készítenem.

Próbáld ki te is ezt a módszert:) Igaz vannak akik ilyenkor felháborodnak, hogy ők nem erre kiváncsiak és nem lehet velem beszélgetni.

2015. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!