Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnam lekuzdeni azt,...

Hogy tudnam lekuzdeni azt, hogy nem merek hozza kozeledni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy pasiba (amugy lany vagyok, cask a pontossag kedveert), es a kozelsege olyan erzelmeket valt ki belolem, hogy egyszeruen meg sem birok szolalni, nem meg hogy flortoljek vele vagy ilyesmi...hogy tudnam ezt lekuzdeni?

Az elet tobbi teruleten nem vagyok olyan felenk, nincs problemam az emberekkel valo kapcsolatokban...cask ez az egy helyzet ilyen....legyszi adjatok valami megerosito tanacsot...koszonom!! Es elnezest az ekezetek hianya miatt.


2015. márc. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,légy bátor :)Ha igazán kell neked az a srác,akkor próbálj meg vele beszélgetni,utalj rá hogy neked bejön,csak más szavakkal.Aztán úgy is kiderül hogy te is tetszel e neki?
2015. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz belé szerelmes, ha nem mersz vele még csak beszélni se? Hány éves vagy?
2015. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég fiatal lehetsz még, tizenéves... kicsit leírhatnád a szitut jobban, meg a korodat.
2015. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!