Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélni egy kicsit...

Valaki beszélni egy kicsit érdekes lánnyal? Xdd

Figyelt kérdés

Fura vagyok de teszek ra mert boldog is :"D

(amugy a faradtsagom miatt jonnek ki rajtam a hulyeseg tunetei amugy komoly vagyok majdnem mindig)

lenyeg hogy unatkozok es ne oltson le senki mert sirni fogok amugy meg nem de akkor sem esik jol es ne nevezzetek debilnek se retarnak mert pillanatnyilag vagyok csak ilyen es aki komoly beszelgetesre vagyik az ezt jelezze privatban es nem rohasztom az agyat :"D


khm...bocsanat faradt vagyok es meg mindig nem kellenek a fajo megjegyzesek (aki esetleg irna serto dolgot annak uzenem hogy mar most faj pedig meg nem is lattam)


amugy 17/L xdd


2015. márc. 1. 01:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már most felidegesitettel.
2015. márc. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet késön irok de csak olvasod!

Ha kiakarsz beszélni/irni magadból valamit bármikor irhatsz!

Ki tudja!? Több agy többet tud? Vagy mi!

Jesszusom! Mennyi impotens bunko van itt!

Irod boldog vagy. De valami nagyon lenyom lelkileg ezt érezni.

Igaz csak 19 leszek jun-ban de hátha más a rálátásom!

Üdv! Bettina

2015. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én olyan anyát akarok mint te, de amúgy nem, de ja :D Írhatsz nyugodtan :) 15/L
2015. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is túl sokszor szoktam írni, hogy "amúgy". Ez amúgy szerintem annak a jele, hogy valakinek rengeteg mondanivalója van és igyekszik egybefüggő gondolatmenetté struktúrálni őket.
2015. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!