Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne valakinek kedve...

Lányok lenne valakinek kedve ismerkedni? 22/F Bp

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikus, ha egy lány nem veti bele magát minden héten az éjszakába és a kezében ostor helyett fakanál van. Tisztában van vele, hogy egy kapcsolatban ki hordja a nadrágot és ki a szoknyát (és persze egyet ért velem ebben :D ) Fontos, hogy tudja, mit akar és legyen őszinte.


Ha szeretnél megismerni, akkor privátban írok magamról és küldök képet, viszont előre szólok, nem szeretnék hetekig csak levelezgetni. Ha nem akarsz találkozni, akkor nincs miről beszélnünk. :/



2015. febr. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Most unatkozom akár beszélgethetnénk is, de amit leírtál, nem nagyon tetszik. Egy háziasszonyt keresel? Szerintem egy kapcsolat a kompromisszumon alapul, nem a férfi uralomról.
2015. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső. Mellesleg nem tudom hol találsz olyan "számodra megfelelő" csajt, aki már az első héten egy fullidegennel találkozni szeretne. Másrészt ha ennyire kemény vagy Mr. Nadrág, akkor esetleg mozdulj ki otthonról, és ne várd a sültgalambot
2015. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert a keresésben, remélem ír egy olyan lány aki kicsit észhez térít, és akkor nem írsz többet ennyi marhaságot.

Akkor kiderülne ki hordja a nadrágot és ki a szoknyát te tuskó!!!!

2015. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"már az első héten egy fullidegennel találkozni szeretne"

ha találkozol valakivel az utcán és leszólít, azt mondod neki, hogy beszélgessünk facebookon 1 hónapig és utána megihatunk 1 kávét élőben is?? ...hihetetlen


Egyszerűen nem szeretem a papucsgyártó (ostor), domináns (nadrág) lányokat.


"...te tuskó!!!!" igazi nőhöz illő megszólalás, mondhatom... ;)

2015. febr. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!