Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek végül miért nem...

Szerintetek végül miért nem akart ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Élőben sose kezdeményeznek nálam a férfiak, bár az tény hogy nem vagyok kiemelkedően szép sem... ezzel ugye olyan sok mindent nem tehetek... de ma eszembe jutott hogy talán más gond is lehet.


Ma egy órán együtt ültem egy másik lánnyal, és egy idegen srác odajött hozzánk hogy tudnánk-e neki adni jegyzeteket, mondta ill. mutatta hogy fel is írta a mail címét két példányban két kis lapra. A barátnőmnek odaadta a kis cetlit, nekem viszont nem.

Úgyhogy most két dolog fogalmazódott meg bennem:

1. közelebbről megnézve rájött hogy túl ronda vagyok :D

2. alapjáraton eléggé félős vagyok és rá se mertem emelni a tekintetem, úgyhogy miközben beszélt hol ránéztem, hol a füzetemmel szöszmötöltem (ilyenkor mindig ideges vagyok és remegek, ezt próbáltam leplezni). Ebből kiindulva, esetleg reménykedhetek abban hogy az is lehetett a gond hogy az hiszi nem érdekeltem, vagy az első eset valószínűbb és szálljak le a földre? :D


Vagy ti miért gondolnátok meg magatokat ilyen esetben?


Előre is köszi a válaszokat!


L/22



2015. febr. 26. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, azt hiszi, hogy nem érdekelted. Ha nem adsz jeleket, ne csodálkozz, ha nem kezdeményeznek.

Basszus de jó lenne, ha lenne olyan lány az évfolyamból, akitől tudnék jegyzeteket kérni... :D


23/F

2015. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látta hogy az első lánytól már megkapja a jegyzetet, és spórolt a lappal. :)


1.lehetőséget nem tartom valószínűnek, ilyet nem csinálunk. Lehet hogy tényleg a szemkontaktus hiánya miatt nem próbálta meg tőled megszerezni.

/Operációkutatás jegyzeted nincs véletlenül holnapra?/

2015. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, ezek szerint az önbizalomhiány is ijesztő/félreértelmezhető lehet.


Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek!


Operációkutatás jegyzetem nincs sajnos, bölcsész vagyok. :D

2015. febr. 26. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az, senki sem gondolatolvasó, még akkor sem, ha ezt esetleg elvárnátok tőlünk. Aki nem mutat érdeklődést, aki nem ad "zöld jelzést", annál kevésbé fogunk próbálkozni, mert minek? Egyébként meg sok srácnak bejönnek az "átlagos" lányok, és azt vettem észre, hogy ha normálisan közeledünk hozzájuk, akkor se megyünk rendszerint semmire.
2015. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a tekintet hiánya miatt?
2015. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!