Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt egy lány?

Miért csinálja ezt egy lány?

Figyelt kérdés
Az van hogy odajött beszélni velem, utánna megismerkedtünk, egyik nap azt mondja hogy nem tetszek neki pedig semmi ilyen témát nem hoztam fel. Majd megnyugtattam hogy nekem sem tetszik. Tovább beszéltünk majd elhívtuk moziba pár haverommal. Azt mondta nem ér rá, megváltoztattuk az időpontot és megint megkérdeztük erre nagyon ellenszenvesen válaszolt hogy ne legyek ennyire rámenős,pedigcsak.Lmegkérdeztem(más csajok is lettek vna). Azóta flegmán lekezelően ír de viszont állandóan bámul...miért? Amikor elmegyek mellete akkor nem vesz észre de mondták haverjaim hogy mindig néz. MIÉRT?

2015. febr. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe az ilyet.
2015. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert leszar téged,és jól teszi
2015. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből nekem úgy tűnik, bár lehet hülyeség, mintha mégis tetszenél neki, de azt akarja, hogy te küzdj a kegyeiért. Neked tényleg nem tetszik?
2015. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismeretlenbe ezt nehéz megmondani, kívülről ilyen se veled se nélküliednek tűnik. Van olyan helyzet amikor egy nő azt mondja hogy nem, veled nem lehet semmi, megsértődik hogy egyetértesz vele, mert ő hazudott (vagy megváltozik közben a véleménye) és utána ilyen ingerülten kezel téged. Nem akartam általánosítani, vannak ilyen típusú nők, egy őszinte férfinek érthetetlen, de ez a lehetőség is fennáll ebben az esetben.
2015. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budepesten gimibe járunk...és nem tetszik...nem néz ki rosszul de nagyon kényes/ bunkó:/ épp ez a kérdésem!!! Ha leszar (ami nekem nem gond) akkor minek bámul?
2015. febr. 26. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem ez a le*zar mégis bámul ugyanúgy megvolt, csak ott a fiú csinálta ezt velem. Ha csinosan voltam felöltözve főleg, de tenni nem tett semmit pedig magabiztos srác volt. A mai napig nem tudom miért csinálta. Én nem csináltam semmit, már nem találkozom vele.


L19

2015. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os Férfinél ez tök más, attól még hogy nem járna veled ha szép ruhát veszel fel fizikailag megkívánhat, de ettől még járni nem akar veled....
2015. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!