Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bevallhatom az érzéseimet?

Bevallhatom az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta ismerkedek. Elöször facebookon

ismerkedtünk utána találkoztunk. Az első randin közölte

hogy nincs túl az előző kapcsolatán és nem tud belevágni semmi komolyba. Azóta ez nem került szóba de jól elvagyunk azóta és már találkozgatunk rendszeresen és nagyon jól érezzük magunkat. Nekem nagyon bejön és ezt nem tudom mikor lenne érdemes a tudtára adni, mert már nagyon ki szeretném mondani. Többek közt azért is mert félek hogy előbb-utóbb haverként fog rám tekinteni és nem vesz komolyan.



2015. febr. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem csókoltad meg fiam? hát épp itt lenne az ideje!
2015. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtam jobb lesz
2015. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NE valld be, hívd randira és csók.
2015. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Marko polo ***** válasza:
Valami bővebb leírás ? (Akár privátban is jöhet)
2015. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Legközelebb ha kettesben vagytok, csókold meg. Akkor minden kiderül, valószínűleg nem amiatt lóg veled mert nem jössz be neki.
2015. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de a delikvens elég fura..

Elfoglaltságainkból adódóan hétköznap kb. 2 naponta váltunk üzenetet és a randi szervezés is elég nehézkesen megy... Vagy lehet ez jelenti azt hogy nem annyira jövök be neki?:D Mindenesetre elég nehéz ügy ez mivel csak találgatni tudok és nem igen tudom hogy ő mit gondol rólam. Érdemes erre rákérdezni?

2015. febr. 25. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tudna, h a masik fel mit gondol, akkor a vilag legegyszerubb dolga lenne a csajozas, erezni kell, h mikor csovalna a farkat, ha lenne neki, mint a kutyaknak.
2015. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+1, a kockázatot fel kell vállalni. Azért azt tudom javasolni, hogy ne ess túlzásba az ilyen bevallásokkal, mert minél nagyobb dolgot mondasz, annál nagyobb a pofára esés. Kezdhetnéd szimplán azzal, hogy kedveled vagy jól érzed magad vele, aztán később lehetne ezt fokozni, vagy talán már ott kiderülne, hogy csak barátként tekint e rád.
2015. márc. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!