Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, akik NEM tartják magukat...

Fiúk, akik NEM tartják magukat melegnek, és nagyon sok a női ismerősük, miért velük beszélgettek gyakrabban?

Figyelt kérdés

Sok srác ismerősöm van, akiknek a baráti körét nagyjából lányok teszik ki, többnyire lányokkal beszélgetnek(Kb. tényleg 75%-25% az arány). De egyikük sem vallja magát melegnek, még biszexnek sem. Vagy csak nem tudják még magukról? :D

Azoktól kérdezném ezt, akik tudják magukról biztosan, hogy nem melegek: Miért beszéltek inkább lányokkal mint fiúkkal?


2015. febr. 25. 15:59
 1/5 CptTomato ***** válasza:
100%

Mert így legalább van esély rá hogy lesz vmi azokkal a lányokkal.

Mert legalább lehet velük gyakorolni a lányokkal való kommunikációt.

Mert jó hallani a másik nem véleményét.

Mert hálásak tudnak lenni.

Mert megérőbbek mint a férfiak.


És még 1000 apró dolog..

2015. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Kinek panaszoljam el,hogy a manikűrösöm nem egyenletesen lakkozta a körmeim D
2015. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, baráti körömben fiúk vannak. Egész egyszerűen jobban érzem magam velük, el tudom engedni magam a társaságukba, míg a lányokkal nem mindig van így.
2015. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én pont attól kapok agybajt, mikor ilyen 10 srác ölelgeti egymást egy "jó este volt" fényképen és csajoknak nyoma sincsen. Az inkább tűnik homokosnak, mint én 3 csajjal lefotózva...
2015. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha értelek tehát szerinted a melegeknek alapjáraton k.b75%-ban csaj ismerőseik vannak.Totális sztereotípia ~_~"Meleg vagyok és 98%-ban hetero férfiak teszik ki a baráti körömet a legjobb barátom is hetero férfi szóval erről ennyit.Igaz eddig mindössze csak 2 ember tudja rólam és fiús vagyok totál.Alapból szeretek fiús dolgokat csinálni és imádom a férfiak társaságát a férfias megnyilvánulásokat,viselkedéseket.Te a melegség egyik ágazatáról beszélsz amúgy a kis tündér hercegnőkről akik legbelül tényleg lányok és a barcsinőjükkel járnak plázázni áhhhh a hideg kiráz tőlük.Ugy ,h ne általánosíts!Amúgy semmi bajom a csajokkal volt is egy hozzám nagyon közelálló csak sajnos elköltözött.Azért jó lenne 1,2 közelebbi csaj barát is.Mert a nőkkel jelenleg annyi a kontaktusom ,h a haverjaim ,barátaim párjukkal néha elbeszélgetek ,de ennyi.
2015. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!