Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A star stable játékban lehetne...

A star stable játékban lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ott szinte 100% a lányok aránya, ha egyetlen fiúként játszanék vele, akkor lehetne ott ismerkedni?

Lányok, akik játszotok vele, mit gondolnátok egy olyan fiúról, akik azzal játszik? Játszanátok együtt vele?


2015. febr. 22. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem csoda,hogy egy normális fiú sem játszik ezzel a sz@rral,már bocsi.De am általánosságban véve multzás közben kiválóan lehet ismerkedni,szóval az alapelgondolás nem rossz D
2015. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem játszottam vele, csak a reklámját láttam és felmerült ez az ötlet.
2015. febr. 22. 19:23
 3/3 anonim válasza:

Mennyi idős vagy egyáltalán?

Különben érdekes, hogy akár fiúkat is képes ez a játék egy kicsit elszórakoztatni... De amúgy ez a játék nem csak a lovaglásról szól meg a küldetésekről mert van a játékban péntek és szombat esténként ilyen "disco" is és az e heti frissítéssel nyílt egy "pláza" szóval figyelmedbe ajánlom ezeket. Bár nem tudom, hogy fogsz 9-13 éves lányokkal itt összeismerkedni, mert kétlem, hogy azért lovagolgatnak, hogy felszedjenek maguknak egy pasit. Csak aztán nehogy megbotolj netán egy másik fiúba...

2015. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!