Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus/biszex lányok...

Leszbikus/biszex lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kicsit magamról.

160cm vagyok, átlagos testalkattal. Nem vagyok se duci se nádszál vékony. Félhosszú kicsit hullámos barna hajam és zöldeskék a szemem egy kis sárga beütéssel.

Az érdeklődési köröm igencsak széles. Imádom a művészeteket. Én magam is művészkedem pl rajz,tánc, írok (vers,könyv) a többi ha érdrkel privibe megtudod:)

Nagyon romantikusnak vallom magam. Tipikusan a rózsázós,meglepiket szervezős típus vagyok. Könnyen megtalálom a közös hangot bárkivel.

Zenei ízlésem színes. Minden jöhet ami zene:rock,pop,rap, kivéve a mulatós. Attól a falra mászok.

Filmek terén az akciófilmek,romantikus,vígjáték ami a favorit.

Imádom a különböző kontinensek,országok kultúráját. Elég nagy földrajz kedvelő leányzó vagyok.

Sajnos van egy nagy hibám,miszerint ha megszeretek valakit azt mindennél jobban tudom szeretni és bármire képes vagyok érte.

Csak szeretnék egy olyan lánnyal megismerkedni,aki feleannyira szeret mint én őt. (persze csak ha kölcsönös a szimpátia)

Csak szeretnék egy lányt magam mellett tudni,aki nem akar kihasználni,aki mellett boldog lehet,aki mellett biztonságban érezhetem magam.

Ha esetleg elnyertem a kiváncsiságodat írj egy privit hátha. Nem zárkózom el. 16-17 év körüliek akik lehetőleg Debrecen vagy Szabolcs megyében laknak,és nem zárkóznak el egy kapcsolattól.

Nem egyéjszakás kalandra vágyok,hanem szeretetre!

Pirivát üzibe többet is megtudhatsz, írj és kérdezz ami csak érdekel.


Negatívumokat nem kérek!!!



2015. febr. 21. 21:40
 1/3 anonim válasza:
En nem vagyok debreceni de ha gondolod irj:) 17/L
2015. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaaj de cuki vagy. Megeszlek. Jaaaaaj de cuuuuuki. Annyira cuki lehetsz. Küldök egy virtuális puszit. Ccccup.
2015. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezt egy élmény volt olvasni :)
2015. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!