Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? Haverok vagyunk...

Ez most mi? Haverok vagyunk vagy több? Vagy szereztem egy újabb srác havert?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel volt közös óránk nem volt szimpatikus ... Aztán laboron, úgy próbált meg kommunikálni, hogy beszólt...aztán órák után a városban összefutottunk nem lehetett levakarni...elmentünk együtt bérletet venni, vásárolni, leültünk egy park beszélgetni...azóta voltunk már elég sokat kávézni sétálni. Ez van már kb 5 hónapja. Egyszer megkérdeztem, hogy mi egyébként minek találkozgatunk erre azt válaszolta, h jól meg vagyunk nem
2015. febr. 21. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*ba
2015. febr. 21. 12:51
 2/5 anonim ***** válasza:
unaloműzés lennél? nem tudom igazábol.. de megfordult a fejemben hogy meleg.. 26L
2015. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem szűz vagy hülye hogy nem mer lépni. Ez csak egy szimpla haverság.
2015. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elsö vagyok..nem hiszem hogy szüz lenne ha az volna nyomulna ezerrel meg csokon már tul lennének ..
2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor elfogadom, hogy haver
2015. febr. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!