Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vegyem fel vele a...

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy utazás során megismerkedtem egy fiúval. Csak a keresztnevét mondta meg, és azt, hogy melyik településen lakik. Kinyomoztam a pontos címét, telefonszáma titkos. Nem adtam meg neki a számom, de megbántam, szeretnék kapcsolatba lépni vele! Van valakinek használható tippje??
2015. febr. 18. 21:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fészen nincs rajta. 41 km távolságra lakik tőlem. Voltam arra kétszer is, de nem láttam. Írni nem annyira szeretnék neki, de ha nem lesz használhatóbb ötletem, lehet, hogy mégis megpróbálom. Majd úgy fogalmazok, hogy ne legyen tolakodó. Mert az ugye könnyen lehet, hogy azóta már talált magának egy lányt.
2015. febr. 18. 23:18
 12/14 anonim ***** válasza:
tehát akkor valamiért nem jött be, most meg igen? mi változott?
2015. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már akkor is bejött, de ő nem kérte a számom, én meg nem adtam meg neki. Én alapból ilyen hülye vagyok! Nem tudok felszedni egy olyan pasit se, aki a lábaim előtt hever. Szánalmas lúzer vagyok, ez van! Lehet, hogy jól nézek ki, de pasizni képtelen vagyok.
2015. febr. 19. 08:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Furcsa ilyet olvasni, hogy lányok is lehetnek "bénák" a pasizásban. Néha én is képes vagyok kihagyni olyan helyzeteket, amikor a lány szinte ezüst tálcán kínálja fel magát nekem.

Velem szerintem az a baj, hogy néha nagyon eltudok lenni magamban, ilyenkor a külvilágot kizárom és csak egy kicsit figyelek, amennyi a túléléshez éppen szükséges. Nem is veszem nagyon a lapot, ha valaki közeledik felém, csak utólag.

Szerintem az ilyesmit némi nyitottsággal, odafigyeléssel ki lehet küszöbölni.

2015. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!