Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kék szemű férfi hátránnyal...

Kék szemű férfi hátránnyal indul a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Olvastam nem rég egy tanulmányt, miszerint a nők a barna szemű, sötét hajú férfiakhoz vonzódnak döntő többségben. Ezzel némiképp egybehangzó a tény, hogy ha megkérdezel 10 nőt milyen egy álommanusz, tízből nyolc magas, sötét hajú George Clooney szerű fazont fest le (csak a kora variálódik :D ). Na de mi a helyzet az alacsonyabb, kék szemű, ettől az ideától teljesen eltérő férfiakkal? Nekik 80%al kevesebb lesz az esélyük találni valakit aki valóban szereti őket? Mi a véleményetek? (elsősorban Nők (20+) véleményét várom).

2015. febr. 17. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barna szem ..., és magas. 28 L.
2015. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem is a sötét hajú sötét szemű srácok az ideál, a párom mégis világosbarna kék szemű. Nem ezen múlik.

21N

2015. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butasag. Nekem a szemszin igazan mindegy, de a haj... Csak fekete ne legyen. Akkor tudnank igazan pontos valaszt adni, ha a vilag osszes nojet megkerdeznenk. 100 ember edes keves. Es ha az a 100bol 80 pont a barna szemueket szereti? Attol meg a vilagon elo tobb ezer nonek nem bizto, hogy az terszik. Vagy legalabbis ilyen aranyban.
2015. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
A kék szemtől a legtöbb lány hidegrázást kap.
2015. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Mindig a magas, sötét hajú és szemű, nagyobb darab pasik voltak az ideálom.

"Ő" 167 cm volt, 65 kg, szőke, zöld szemű, és felejthetetlen. :'(

Nem ezen múlik.

2015. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nönek éppen a kék szem a vonzó!!!!


Amit itt emlegetsz, az legjobb esetben Magyarországra igaz lehet, de globálisan nem.


Egyébként legalább annyi vonzó színész van, akinek kék a szeme, mint akinek sötét, és öket is vonzónak találják.

2015. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor én brutális hátrányban lehetek, mert magas sem vagyok és a szemem is világos és mégis 8 hónapja tökéletes párkapcsolatban élek :) 173cm/világoskék szem 19/F
2015. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy kínában a "ritkaság" miatt nagy sikere van a nőknél egy kék szemű csávónak. De elsősorban Magyarországi viszonylatban értettem.....
2015. febr. 17. 13:15
 9/11 anonim válasza:

Nekem csak a kék szem tetszik!:) Gyönyörű:) Páromnak is az van és már 6 éve néz rám szerelmesen.:)

21/L

2015. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy nekem nő létemre pl. tényleg jobban tetszik a barna szem, de ez sok szerepet nem játszott nálam a párválasztásnál, mert a harmadik kapcsolatomban élek, két kékszemű pasi után egy kékeszöld szeművel.:-)


Aközül a két férfi közül pedig, akihez valaha nagyon vonzódtam viszonzatlanul, (illetve egyikhez nem igazán viszonzatlanul, de más okból beteljesületlenül) egyiknek zöldesbarna szeme volt, a másiknak meg kék.


Őszintén szólva a környezetemben sem látom, hogy a kék szemű és alacsonyabb férfiak kisebb eséllyel találnának párt maguknak, mint a magas barna szeműek.

2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!