Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok kizáró ok, ha...

Lányok, nálatok kizáró ok, ha egy srác Linuxot használ?

Figyelt kérdés
Nem néznétek emiatt kockának vagy csórónak?

2015. febr. 15. 19:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mivel a Windows egy elég komoly szellemi termék, egy biciklinél szerintem sokkal többet ér, hisz a bicikli közel sem olyan létszükséglet, mint egy számítógép és egy azon futó operációs rendszer (jelenlegi világunkban). De abban egyetértek, hogy szar. :D
2015. febr. 16. 18:18
 22/25 anonim válasza:
90%

Szerintem ez az a téma amire a csajok utoljára rákérdeznek (ha rákérdeznek egyáltalán) , nagy sansszal a többségüket nem fogja érdekelni ,hogy mit használsz...:) Én fiú vagyok és eddigi tapasztalataim alapján igazolva látom fenti állításomat.

Komoly szellemi terméknek viszont nem neveznék egy olyan operációs rendszert aminek az ötletét részben úgy lopkodták össze részben meg felvásárolták mások termékeit. Félkész selejtes termékek eladásához meg már nem kell sok ész.

2015. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tom Benko

Nem a Linux ingyenessége a lényeg, hanem hogy ki fizet több tízezret egy Win-ért, amikor le is lehet húzni ncore-ról.


"Azért egy Windows közel nem ér ennyit, remélem érzed. :D "

Persze nyilván már árkategória, akkor már legitimálható a cselekmény? Akkor én nem egy 30 000-res Win 8.1-et húzok le ingyen, hanem ellopok pár apróságot 1500Ft értékben a Tescoból akkor az már nem is gáz?


Áh mindegy.. :)

2015. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Persze, hívhatjuk lopásnak is, de a Windowsnál szinte már ettől el is tekintenek úgymond, legalábbis a többség... elvégre mindenki ezt csinálja szinte. :D
2015. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vagy 6 éve linuxot használok, röhögve tudtam volna mac book pro-t is venni, helyette egy normális laptopot vettem inkább mint azt a divat terméket. Redhat fizetős, mégse láttam értelmét, hogy azt használjam. Amúgy néha megkérdezem, ha csajokkal dumálok, hogy na hogy tetszik a "desktopom" aztán mondják, hogy fura, de am szép... engem amúgy se érdekel, nem vagyok kocka, csak működjön. Amúgy tök mindegy a csajoknak, tök másra gerjednek... Bár az egyedi srácokat jobban szeretik a csajok szóval :)
2015. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!