Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szép lányok, nem féltek?

Nagyon szép lányok, nem féltek?

Figyelt kérdés

Attól, hogy idővel fokozatosan teljesen elvesztitek a szépségeteket, különleges kisugárzásotokat, többé senki nem fordul utánatok, nem tetszetek másoknak.

Hogy 30 évesen messze nem úgy néztek majd ki, mint 20 évesen...


Bele lehet ebbe nyugodtan törődni?


2015. febr. 15. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ekkor fog fordulni a kocka a férfiak javára. Yess! :D
2015. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30 évesen még messze nézhet ki bárki úgy, mint egy fiatalabb, idősebben is még, tán jobban is.
2015. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rájönnek, hogy nem egy puszta test a létük, akkor még a haláltól sem fognak félni, nem hogy az öregedéstől.
2015. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Én nem félek, mert nagyon okos vagyok és tuti feltalálom addigra az örök élet titkát !

A másik lehetőség hogy hősi halált halok a csatatéren és hegylakóként feltámadok mint Mclód bácsi :-)

2015. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek jók az adottságai, az még 30 évesen is jól néz ki. Ebben a korban inkább a hízási hajlam erős, a lelassult anyagcsere miatt (ezt én is érzem, pedig nem vagyok nő). Akinek jó alakja van és szép az arca, annak inkább a 40 közeledte a vég kezdete.


Egyébként meg, ha nem ugyanazt várja az élettől konstans módon, nem fog csalódni, hanem 70 éves néniként pozitívan fogja szemlélni a strandon a tökéletes testű 19 éves lányokat, és arra gondol, milyen jó volt az ő életének ez a már lezárult korszaka. 25-30 között ha anya lesz, több gyerekkel, férj, család, már nem az köti majd le a gondolatait, hogy kinek tetszik éppen ő, hanem hogy mit főzzön, vagy hogy ne essen le a gyerek a lépcsőn fejjel előre. Aztán a gyerekek növekedése, saját önálló élete, szerintem így lehet nyerni. Mert a szépsége garantáltan bukásra van ítélve, ez mindentől független és biztos, ugyanolyan, mint a halál. Azt is el kell fogadni, hogy mind meg fogunk halni.

2015. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

TAlán nem a saját szépségetekkel kell eltelni és azt kihasználni...

Ha nem veszitek olyan fontos dolognak, és elveszik idővel, akkor nem fog érdekelni titeket.

Mondjuk szerintem 40 évesen is lehet szép egy nő.

2015. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!