Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni? (infók lent)

Figyelt kérdés

Előszöris én egy 20 éves lány vagyok. Nem az a célom, hogy párkapcsolatot keressek itt, de semmi elől nem zárkózom el.

Másodszor duci vagyok igen, viszont már rajta vagyok azon, hogy változtassak. ;) Nem kell oltani ezt azért írtam le, néhány embernek megspóroljam az írást. Ha ezekután valakinek van kedve ismerkedni írjon nyugodtan nem harapok. :) Viszont a mizu, hol, laksz stb kérdésekkel kíméljetek inkább írjatok valami bemutatkozást az jobb. :)


2015. febr. 15. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért a "hol laksz?" kérdés szerintem nem olyan sértő, mert sokan vagyunk az oldalon és gondolom te sem egy 300 km-re levő pasival ismerkednél inkább.

Ha gondolod írhatsz, kíváncsi lennék rád. :)

Készülj fel, hogy nekem is a "hol laksz?" kérdés ott lesz a legelején. :D

Ez nem azért van, mert te ezt a kérdést kizárod, hanem mert akikkel itt találkoztam emberek, azok 98%-a messze volt tőlem.

Már kezdem azt hinni, hogy innen a környékből csak én vagyok ezen az oldalon.


27/F

2015. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!