Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne itt olyan " idősebb "...

Lenne itt olyan " idősebb " pasi? ( lent)

Figyelt kérdés

....aki szivesen chatelgetne egy unatkozó, életunt csajjal? :(

Nem d*gásra hangsúlyoznám,hanem egy igazi beszélgetésre,hülyülésre,esetleg izgatásra,ha úgy alakul...

Akivel jól lehet beszélgetni.

(idősebb = 30-40 körüli )



2015. febr. 6. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

Idézőjelesen is kikérem magamnak az idősebb megszólítást. Apád sem nagyon lehetnék, nemhogy a nagyapád.

Egy kiadós fenekelést érdemelnél a tiszteletlenségedért.

2015. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Haha, mit akarsz te a 30-40 évesektől?
2015. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 LazyJones ***** válasza:

Nooooo way. Kamu, troll, vagy szimplán hülyeség, nekem nem ér meg ennyit, hogy "dumálhassak" valakivel. Botttssss


F33

2015. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyszer bejött hozzám chatre egy nick, azt mondta, 17 éves lány vagyok, egy idősebb pasit keresek, rossz voltam, büntess meg.:) Igazi volt, később beszéltünk Skype-on is. Szóval van ilyen a Földön.:)
2015. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Írj 35/F
2015. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14! És megbüntetted végül?


Kérdező! Igen, lenne! Írj!

2015. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kanadai volt, úgyhogy nem, sajnos a büntetés elmaradt.
2015. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16 leszek:D
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Hát kedves férfitársak, nekem ilyennel 10+ éve volt dolgom még a chat korszakban, nem is egyszer... olyanra viszont nem emlékszem hogy egyszer is valódi leányzó lett volna a később bekapcsolt kamera túloldalán. :D Buktam párat, de megtanultam. :)
2015. febr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 KJUsul ***** válasza:
A legtöbb ilyen homi hapsi, aki sosem ad igazi fényképet, sosem kapcsol kamerát. Nekem roppant egyszerű és hatásos a módszere, az ilyenek kiszűrésére. Kb 2 perc alatt rájövök, hogy kamu-e. De amúgy vannak ilyen lányok, csak nagyon kevés. És legtöbbjüknek ez az egész csak átmeneti őrület, semmi komolyat nem akarnak. Én is idősebb vagyok, de nem érdekelnek egy éjszakás kalandok se erotikus csetek kivéve, ha van esély komolyabbra. Igazából inkább családot alapítanék, de a korombelieknek már vagy van, vagy nem véletlen hogy nincs...
2015. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!