Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan fiatal férfi, akire...

Van olyan fiatal férfi, akire egyáltalán nincs hatással egy olyan eset, amikor lehetett volna szex de nem állt fel neki?

Figyelt kérdés
Ez mindenkire hat kivétel nélkül?
2015. febr. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kínos dolog, az már részletkérdés, hogy melyik félre jobban.
2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Általában nem! Szerintem keress fel valami orvost, mert szövődményei lehetnek a dolgoknak pl depresszió
2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, később megdugtam a csajt, nem okozott lelki törést.
2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még, hogy ne állt volna fel, amikor helyzetbe került. Olyan volt, hogy a harmadik menetet már nem bírta, holott én azt beígértem. Aztán kapott a lány egy jó kis orált, később meg megkapta emígy is.:)


22f

2015. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rám nem, mert olyan csajnál, akit komolyan vettem, annál az vált szokásommá, hogy megbeszéltük hogy első alkalommal csak petting legyen, hogy ne görcsöljünk rá a témára, aztán persze ha jól alakultak a dolgok haladtunk tovább.


Egy éjszakás csaj nem volt túl sok az életemben, feléjük nem volt megfelelési kényszerem. Ezek szintem alatti csajok voltak jellemzően. A kicsit megdugtam szövegemen sokszor derültek haverjaim, buliban kicsit ittasan gyakran előfordult, hogy elkezdtük a csajjal, de közben lekonyult és elaludtam.

2015. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!