Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor vajon csak beszélge...

Most akkor vajon csak beszélgetni akar?

Figyelt kérdés

Megismertem társkeresőn egy srácot, nagyon vonzónak, szimpatikusnak találtam. Megbeszéltük, hogy bármilyen kapcsolatra, beszélgetésre nyitottak vagyunk, olyanokkal is, akik nem bizonyulnak potenciális partnernek.


A társkeresőn bókolgatott, találkozót javasolt. Aztán megjelöltük egymást FB-on, kialakult beszélgetés is. Keresi a társaságom, szívesen beszélget, de visszafogottabb, elmaradt az "udvarlás" része. Lehet, hogy a profilom alapján olyan kép alakult ki benne rólam, hogy elveszítette az érdeklődését? Vagy csak most más a téma, és alkalomadtán még alakulhat? Lehet, hogy nekem kéne magas labdákat feldobni, amit lecsaphat?

Mi a véleményetek?


2015. febr. 5. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Dobj fel neki egy lasztit, ha nem dobja vissza akkor buktad, ha pedig visszadobja, akkor aggodalomra semmi ok. :)
2015. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!