Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy/hol tudnék ismerkedni,...

Hogy/hol tudnék ismerkedni, ha duci vagyok és eléggé félénk és csöndes a srácokkal?

Figyelt kérdés
Szinte semmi tapasztalatom nincs a fiúkkal, mert félek, hogy a kinézetem miatt visszautasítanak, viszont már 20 éves vagyok és nem tudom, hogy kell ezeket csinálni
2015. febr. 4. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire vagy duci? Küldenél képet?

2015. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ide képet kitenni, de tényleg az vagyok eléggé.
2015. febr. 4. 09:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Privátban küldenél képet? Akár arc nélkül is. Tényleg érdekel az alakod. Én szeretem a husis csajokat:)
2015. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szia. Legyen egy kis önbizalmad. Probálj meg változtatni az életeden. Én nagyon kövér voltam 16 évesen, de egyik pillanatról a másikra azt vettem észre hogy meg akarok változni. Ahogy fogytam iszonyatosan nőtt az önbizalmam is, és csak azt vettem észre hogy udvarolnak nekem. Nem lettem vékony, de formás lettem, és ez nagyon sok pasinak tetszett..
2015. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szia, először is szard le mások véleményét! Ne vedd fel amit mások mondanak. Én sem vagyok vékony és mégis megnéznek mert ha van kisugárzásod akkor nyert ügyed van kicsit legyél nagyszájú, ha beszólnak szólj vissza és nem basztatnak többé. Érezd jól magad legyél boldog a bőrödben legyél egy energia bomba. Nevess sokat és merj beszélgetni fiúkkal kezd társkeresőn, ha ott lett egy kis önbizalmad nyert ügyed van. És ha te nem vagy megelégedve önmagaddal akkor változtasd döntsd el, hogy neked mi a jó.Végül pedig a vonzás törvénye csak pozitívan gondolkodj és azt fogod bevonzani. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan üzit.
2015. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbálok nyitottabb lenni, meg magabiztos, tudom, hogy ez nagyon sokat számít, csak elég nehéz elkezdeni
2015. febr. 4. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar es gatol,nem tudom felfogni miert nem valtoztatsz egy kicsit. Főleg hogy akkor egeszsegesebb is lennel.

Orvosilag igazolt betegseged van ami lehetetlenne teszi?

2015. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Járok edzeni, mindig is jártam, ha volt időm. Próbálok rajta változtatni hidd el, csak nem megy mindenkinek olyan könnyen.
2015. febr. 4. 09:51
 9/14 anonim ***** válasza:

A fogyas az etrenden múlik elsősorban..

Szerintem rosszul csinalod,de a te dolgod.

2015. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most itt elsősorban nem az volt a kérdésem, hogy hogy tudok fogyni (mert akkor más kategóriába is írom), hanem az, hogy hogy kell ismerkedni.
2015. febr. 4. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!