Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes, én meg csak lefeküd...

Szerelmes, én meg csak lefeküdék vele? N

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki állítása szerint nagyon rég szerelmes belém, el tudná képzelni az életét velem. Én nem vagyok szerelmes, de iszonyatmód vonzódom hozzá, lefeküdnék vele.

Van köztünk némi táv, így nem úgy áll a dolog, hogy akkor áthívom a hétvégére.


Megéri ilyen esetben egyáltalán foglalkozni vele?


2015. febr. 3. 23:55
 1/9 A kérdező kommentje:
lefeküdnék
2015. febr. 3. 23:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy bibrátort
2015. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, a fiuk is arra vagynak h egy kany lelkileg negsebezze, kihasznalja
2015. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy van, mondd meg neki. Vagy vevő rá, vagy tudomásul veszi, hogy te nem szeretnél többet, és akkor szomorúan félrevonul, merthogy ezt ő nem bírná elviselni. Gondolod nem is tudnád megszeretni?
2015. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg tudnám szeretni, csak nem hiszem, hogy ekkora táv mellett fenn tudunk tartani egy kapcsolatot, úgy hogy a közeljövőben egyikünk sem költözik
2015. febr. 3. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Megéri-e a foglalkozni vele?

EMBER...


Ilyenkor örülök, hogy a szüleim nem így gondolkodtak...

Szülők 190 km-re laktak egymástól, egy nyaralás alkalmával ismerkedtek meg, majd leveleztek, később találkoztak ritkán.

Szavakkal tartották egymást szerelemben, később össze is költöztek. Utána jött a gólya, és hozott engem.


A régi világban ha valami nem volt jó megjavították, nem kidobták és szereztek másikat.


Barátnőm szint úgy 95 km-re lakik, idősebb is tőlem, nem is akart velem járni ezek miatt.

De meggyőztem, azóta nagyon boldogok vagyunk együtt.


Legalább nem fogjátok megunni egymást.

Állandóan izgalmasan várom már a következő találkozót, közben skype meg facebookkal kihúzzuk egymás nélkül.


Szóval igen, az eszetlen dugások helyett össze is jöhettek, főleg ha már évek óta szerelmes beléd a pasi.

Lefekszel vele, visszafordíthatatlanul beléd fog esni, és később te ezt már zaklatásnak fogod venni.

Ha nem akarsz vele járni inkább ne is feküdj le vele.

2015. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem 100 km-ekről van szó, hanem sok ezerről. Ha csak a szomszéd ország lenne, nem okozna gondot.
2015. febr. 4. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne gyötörd állandóan... Ha nem akarsz vele összejönni inkább mondd meg neki hogy hagyjátok egymást, az ő érdekében és kész.

Minden srác erre vágyik, hogy ha szerelmes egy csajba az ne akarjon vele járni, csak néha kihasználja és dugjanak.

2015. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nincs senkid, menj bele

nyilván ő is tudja, hogy nem lesz hosszú távú

2015. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!