Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kérdezzem meg tőle hogy...

Hogy kérdezzem meg tőle hogy hogy érez?

Figyelt kérdés

Nem akarok konkrétan rákérdezni..mert régebben nagyon jóba voltunk viszont eltávolodtunk egymástól és nem tudom mennyire változott meg..tetszik nekem már rég óta,de soha nem mertem megkérdezni hogy ő mit is érez..tippeket hogy hogyan kertelhetném el?

Normális komikat,köszi!:)



2015. febr. 3. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eltávolodtatok, először ismét közel kéne hozzá kerülni és csak utána rátérni erre a témára.
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam hogy megkérdezem,mert mintha jeleket adott volna hogy lehet hogy kölcsönös.. de én azért rákérdeznék,csak félek a választól
2015. febr. 3. 18:37
 3/5 anonim válasza:
szia! velem ugyan ez a helyzet. kérdezz rá, mert ha nem, nagyon meg fogod bánni később. beszélj vele, vagy ha élőben jobban izgulsz, írhatsz neki facebookon is. kérdezd meg, elmenne-e veled moziba vagy valahova máshova. ha igent mond, már nyert ügyed van. Ha nem mered rögtön elhívni, mondd neki, hogy neked nagyon hiányzik, hogy beszéljetek, hozz fel neki régi emlékeket, meg beszélgessetek. sok sikert!:)
2015. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj koszonom aranyos vagy!*-*.. sajnos batorsagom nincs elhivni ot barhova de elmondom neki hogy mennyire hianyzik a tarsasaga.*-* koszonom..:*
2015. febr. 3. 21:57
 5/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit, nagyon szurkolok!:)
2015. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!