Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan álljam a férfiak...

Hogyan álljam a férfiak tekintetét?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, viszont nagyon könnyen zavarba jövök, az átlagnál sokkal több mindentől. Ráadásul, ha zavarba jövök, sajnos mindig mosolygok meg nevetnem kell(töri órán ez sok kellemetlenséget tudott okozni mikor a tanár üvöltözött hogy maradjunk csendben, én meg majdnem nevettem zavaromban).

Na a lényeg, hogy ha rám néz egy számomra helyesnek vélt srác, vagy próbál velem szemezni, olyan zavarba jövök, hogy egyből mosolyognom/nevetnem kell, van, hogy nem is bírom állni a tekintetét és érzem néha, hogy elvörösödöm.

Ráadásul ami baj, hogy én nagyon sok srácot látok helyesnek, és ha pl. a bolti eladó az, akkor alig tudok beszélni, csak hebegek-habogok...

Nagyon szeretnék változtatni, mert iszonyat bénán hat, amikor így viselkedek. Ezt csak sok gyakorlással lehet kiküszöbölni?


2015. febr. 1. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ha küldesz visszajelzést az a legjobb! Ne szégyelld, inkább a sok beszari pasi szégyellje magát, hogy nem szólítanak meg! (de szép mosolyod van)
2015. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mielőtt boltba/töri órára mész verjél le 1-2 kupica jóféle házi páleszt. Az majd feloldja a gátlásaidat!
2015. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszönöm, aranyos vagy! :)

Igyekszem nem kínosan felfogni ezt, csakhát ha szegény srác arcába nevetek, az például elég kellemetlen, mert nem mindig csak mosolygás történik részemről.:( De köszönöm!!

2. válaszoló, próbáltam már az alkoholt, de sajnos az se segít benne, attól csak még ilyenebb vagyok:)

2015. febr. 1. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet gyakorlattal kiküszöbölni. Ezeken túl kell esni és felül kerekedni ezen.
2015. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem megoldás. Az a fiúk megoldása és neked rossz.
2015. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor pálesz kilőve. Talán az abszint segíthet még. De amúgy nem tudom, mi bajod ebből, szerintem tök cuki tud lenni, ha egy lány ilyen. :D Emlékszem, mikor érettségiztem, előrehozottat csináltam a végzősökkel és pont a pedoszos osztállyal voltam, ami full lány volt. Az egyiken már láttam előzetesen is, hogy gyanúsan lesüti a szemét meg hirtelen elfordul ha arra nézek. Megkérdeztem, hogy nem tud-e nyakkendőt kötni, vagy 3 szót mondott egyszerre, az arca piros, de én majd' megzabáltam szegényt. :D Mire bekötötte, már nagyjából tudott beszélni, kicsit megnyugtattam, állítólag az érettségi miatt izgult, de érdekes mód a barátnőivel probléma nélkül tudott társalogni... xD
2015. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos, ha egy lány zavarba jön. Ne érezd magad kellemetlenül, mert ezt egyedül csak te tartod cinknek, senki más. Annyira örülnék, ha mindig ilyen mosolygós lányokat látnék, és nem azt az unott, flegma, lenéző fapofát, amit nap mint nap látok az utcán... Ne akarj lesüllyedni erre a szintre, egyébként nekem is hetek óta tetszik egy folyton mosolygós lány. Reggel meglátom a buszmegállóban, és megszépíti a napom. Nem látom sűrűn, de megfogadtam, hogy legközelebb leszólítom.
2015. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!:) Mosolyt csaltatok az arcomra :)

6. válaszoló, ez tényleg aranyos lehetett:D Így kívülről nézve tényleg más.:)

De tőled is kedves gesztus, hogy így reagáltad le.:)

7. válaszoló, köszönöm szépen :) Ha így látjátok igyekszem pozitívan felfogni.:) Neked pedig nagyon drukkolok, remélem mihamarabb le tudod szólítani! :)

2015. febr. 1. 23:19
 9/9 ches ***** válasza:
Hát ez a kérdés már engem is régóta foglalkoztatott.Mindig azt hittem,hogy ciki ha elpirulunk,elmosolyodunk vagy dadogunk akkor ha egy fiú hozzank szól vagy csak ránk néz.én is állandóan olyan helyzetbe vagyok mint a kérdező lány.jók a válaszok,sokat segítenek :)
2015. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!