Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet ez? (többi lent)

Miért lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, és tök jól elvagyunk, elhívtam a helyi sütizőbe, azt mondta, majd meglátja hogy alakul a közeljövője... Aztán Elhívtam korcsolyázni, akkor meg nem hozott korit, nem volt nála diák se hogy bérelni tudjon, és amikor próbáltam lebeszélni vele egy másik időpontot megint csak azt mondta majd meglátjuk.

Ne is próbálkozzak már? Voltak olyan kisebb jele, mintha kedvelne, de ezek után nem tudom mit tegyek :(



2015. jan. 30. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ne add fel,ha nem mondott nemet s vannak jelek akkor csak próbáld meghóditani
2015. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak le akar rázni, vagy annyira hülye hogy fel se fogja hogy közeledni akarsz. De szerintem inkább az előbbi.
2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne korcsolyázni vidd! Hívd moziba
2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

lány vagyok

Ez annyit tesz, hogy talomban tart. Van egy jobb "ajánlata", vagy őt is talomban tartják. Nézelődj a többi lány felé, hátha észre veszi, hogy "kellesz" ;)

Sok sikert!

2015. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha érdekel valakit mi lett a vége, a lány játszott velem :S

Amúgy tök kedves volt velem, és végén kiderült hogy ez a helyzet

2015. febr. 23. 15:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!