Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg srácok, akar valaki...

Meleg srácok, akar valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert már elegem van a kétszínű barátnőkből és abból,hogy minden srácnak csak a szexen jár az esze. 15/L
2015. jan. 30. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Aztán a melegekből is eleged lesz, mert csak általánosítasz. Attól mert valaki nem meleg még lehet jó barát és nem biztos, hogy csak a szexen jár az esze.
2015. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és miért feltételezed, hogy aki meleg, azzal jó lesz barátkozni?
2015. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi,de arról beszélek,hogy a legjobb barátnőm minden pasimat lenyúlta,mert nagyobb mellei vannak,a srác barátaim (eddig kb 4) és velük nem lehet elmenni vásárolni,mert egyből azzal jöttek,hogy pl mennyire megraknának,olyan jól áll az a ruha,stb...


...szóval gondoltam,hogy ha valaki meleg,az olyan mintha egy lány lenne,csak ugyanolyan esélytelen a helyes pasiknál,mint én....DE BOCSI HA TÉVEDEK! :/

2015. jan. 30. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó, értem a feltételezésed, de attól mert valaki meleg, lehet még rosszabb, persze lehet, hogy pont találsz olyat, akivel jóban leszel, de nem melegek közt is biztosan lenne ilyen.

Ebben a korban természetes, ha a fiúk csak arra gondolnak egyébként.

2015. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!