Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normalisan beszelgetni valaki?

Normalisan beszelgetni valaki?

Figyelt kérdés
Ma nekem nincs suli igy unatkozom es szeretnek valakivel normalis tema korbe beszelni pl hobbykrol, zenekrol ilyesmirol irj! 14/L (el multam mar 14)

2015. jan. 30. 08:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk, de gyorsan, mert lassan mennem kell. :D
2015. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Itt? Csak nem új vagy?
2015. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

100 privátot fogsz kapni 10 percen belül mihelyt felkel a népség.

Tudsz majd válogatni.

2015. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A szazbol kb 1-2 ember lesz aki normalis temarol szeretne beszelgetni es nem EROTIKAROL, ugyan is ezt a temat nem fogom ki targyalni senkivel nem vagyok olyan lany.
2015. jan. 30. 08:08
 5/30 anonim ***** válasza:

Hát igen, akkor a a válaszolók nagy része kiesik.

Biztos lesz olyan akivel tudsz normálisan is beszélni.

2015. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Remelem is... bar amai emberek temaja az erotika es ezen a teman kivul nekik nem letezik semmilyen tema ami szomoru...
2015. jan. 30. 08:20
 7/30 anonim ***** válasza:

Ez foglalkoztatja őket.

Ha tennél ki egy képet az alakodról kapnál egy csomó üzenetet: ,,dugnálak'' ,,ismerkedjünk'' ,,van barátod?''.

Általában ebben a témakörben ilyen a fiúk többsége, de azért vannak kivételek is.

2015. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Velem annyi a baj hogy nem egy olcso kis ribizli vagyok

Van baratom es esszema agaba sincs meg csalni ot!

Mas vagyok mint a tobbi, erotikarol es huncutkodasban soha nem fogok/vesszek reszt! Szeretem ha valaki ram koszon es meg kerdi mi ujsag evel a kerdessel mar van egy normalis temank. De pl kiirtam egy kerdest es mar rogton kerdeztek h huncutkodni nincs e kedvem. Ez fel haborito!!! 14 multam es ilyenekkel jonnek. Ruhellem neha az orszagot.

2015. jan. 30. 08:32
 9/30 anonim ***** válasza:

Miért az országot rühelled?

Egy ország csak olyan lehet (főleg most) amilyennek a benne élők megteremtik. Nem lesz se rosszabb, se jobb, se másabb.

2015. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hidd el,itt Forest Grove,Oregon államba sincs másképp ;) de elfogadom hogy máshol is ez van
2015. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!