Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jó, nem fizetős ismerke...

Milyen jó, nem fizetős ismerkedős, randi oldalakat ismertek? Tudnátok írni egy párat, légyszíves?

Figyelt kérdés

Még sose volt párom, és úgy érzem lassan ideje lenne, hogy legyen. A környezetemben eddig még nem találtam megfelelő partnert, próbáltam már ki ilyen randi oldalakat is de eddig mind csalódás volt. Tudnátok ajánlani egy pár olyan oldalt ami véleményetek szerint tényleg jó?

L/18



2015. jan. 29. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
És itt nem a gyakorikérdésekre, facebookra gondolok. :D
2015. jan. 29. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Van egy pár oldal, de tele vannak bunkó szexéhes férfiakkal. Igaz akad közöttük kivétel is, te az kivételeket keresd majd.

Pár oldal:

Love.hu: itt csak a képeit nem nézheted meg nagyba előfizetés nélkül mást mindent enged

Twoo: itt nem sok vizet zavar ha nem fizetsz elő

Badoo: itt max aki frissen regisztrált vagy sok levele van azzal nem tudod felvenni a kapcsolatot.

2015. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Love.hu kilőve, azzal kapcsolatban nem túl jók a tapasztalataim, de a másik kettő jól hangzik. Köszi 2-es! Ment a plussz! :)
2015. jan. 29. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi!

A 2-es vagyok, ne számíts jobbra a másik két oldalon se ha a love.hu nem jött be, nekem eddig ott sikerül nagyjából legalább pár üzenet erejéig beszélgetnem pár lánnyal, de egyébként manapság a randioldalak halottak sajnos, de ezt majd te is tapasztalod.

2015. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát...végülis twoo-n tudsz írni előfizetés nélkül...csak nem mindenkinek... :)
2015. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előfizetés nélkül nem nagyon tudsz csinálni sehol semmit.

egy teljesen ingyenes azért mégis van, mert ez volt a kérdés: [link]



még pár fizetős: [link] 7 levél ingyen havonta

[link] előfizetés nélkül nem tudsz irni csak annak akinek beleférsz az életkori elképelésébe, akkor csak 1-et.

[link] - szinte semmit nem tudsz előfizu nélkül

2015. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!