Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknál lenne még így...

Lányoknál lenne még így esélyem? (lent)

Figyelt kérdés
Most ugye itt lakunk magyarországon.De úgy gondolta a családom,hogy egyszer majd kiköltözünk bérelt lakásban Németbe.És most én amúgy 14 éves fiú vagyok.Az lenne a kérdésem,hogy ha én majd nagyobb leszek akkor kimegyek németbe és ott dolgozok.Most lenne esélyem arra,hogy legyen majd barátnőm,ha én németbe dolgozom? De attól függetlenül hétvégenként hazamennék.És főleg magyar legyen a lány.Mert nem fogok nap mint nap wie geht es dir? a német csajnak mondani... Szóval lenne esélyem,ha kint dolgoznék?

2015. jan. 28. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok lány dolgozik kint, nehezebb dolgod lenne de nem lehetetlen
2015. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon. Rendes, értelmes fiúnak tűnsz, de így elég cinkes a helyzet. És hogy akarsz t hazamenni minden hétcégén Németországból Magyarországra?
2015. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Németországba mennék,mert az messze van és gondoskodnék a családomról.
2015. jan. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!