Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy pasi ezt...

Mit jelent, ha egy pasi ezt valaszolja arra a kerdesre, hogy most van-e valakije?

Figyelt kérdés

Nemreg nyaralason (telelesen, hehe) megismerkedtem egy helyes fickoval. Nagyon jol megertettuk egymast, kezenfogva setaltunk, elvitt allatkertbe, szoval randizos filing. Viszont masik varosban lakik... Par napja beszelgettunk facebook chaten (nem eloszor a nyaralas ota, o keresett meg), jol elvihancoltunk, flortoltunk meg minden. Egyszercsak elkezdett erintolegesen az exerol beszelni. En nyeltem egyet es megkerdeztem, hogy van-e most valakije. A kerdes valahogy adta magat, nem tudom...


Erre a kovetkezot mondta:

nem vagyok biztos benne

helyesebb, ha igy mondom: semmi kotottseg

sok kozeli lany baratom van

de nem vagyunk egyutt


Na, en erre kb. leirtam a sracot, hogy vlsz. link, kamuzos, stb. Vagy hogy engem is csak baratnak tekint, vagy ilyesmi.


De egy baratnom nem igy gondolja. Szerinte egy ilyen szituban egy pasi egyszeruen nem mondhatja azt, hogy "nem, nincs senkim", mert akkor luzernek tunik... Es ezert dobta be, hogy hat ize, ja, valami van. De nyugi, nem komoly... De en ezzel kapcsolatban szkeptikus vagyok.


Lerazni probalt ezzel a valasszal? Tenyleg link? Vagy pedig pont hogy nem, mert bevallotta, hogy van vmi vki massal alakuloban? Mit gondoltok?


2015. jan. 27. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az jön le, hogy mindenkit megdug, aki hagyja magát
2015. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, mekkora lúzer már ha valaki úgy flörtölget más lányokkal, hogy közben nincs is senkije.
2015. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Szerintem úgy van vele,hogy belógatta a pecabotot,de még nem döntötte el,hogy melyik halat fogja ki.

Tehát alakulnak dolgok,de nincs még semmi sem,mert több vasat tart a tűzben.

2015. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Nekem helyesnek tűnik a barátnőd érvelése. Lehet, hogy én is ezt mondtam volna. Nálatok, lányoknál a franc se tudja néha, mit kell mondani azért, hogy ne írjatok le az első percben. Ha azt mondja, hogy nincs senkije, lehet, hogy simán otthagyod, mert ugyanolyan ösztönlény vagy te is, mint bárki.


És igen, hímsoviniszta vagyok.

2015. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a verziót még nem hallottam, h egy férfinak azt kell írni, h van vkije, h legyen csaja, mondjuk lehet, h vmelyik csajnak ez jön be, ha elorrozhatja, de a többségnek azért remélem, h nem
2015. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet tudok érteni a barátnőddel. Ugye nem kezdtek volna pörögni a fogaskerekek az agyadban, hogy miért egyedülálló, miért nincs senkije, miért nem áll kapcsolatban valakivel stb. Egyedülállóként én sem mondanám soha egy nőnek, hogy egyedülálló vagyok, inkább hazugságokat mellőzve szépen megfűszerezném a történetet. Nagyon sok férfi gondolja így, mintsem a biztos bukást bevállalják.
2015. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!