Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nem lenne kedve...

Lányok, nem lenne kedve valakinek moziba jönni? 22/f Bp

Figyelt kérdés
Ezen a héten szombatra terveztem, hogy megnézem a Birdman-t, de nincs sajnos társaságom :( Állítólag nagyon jó film :) Utána ha van kedved meghívlak enni is valamit :)

2015. jan. 26. 22:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#9-es írj ki új kérdést, ne kérdezz kérdésen belül :)
2015. jan. 26. 22:43
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak lefordítottam neked, hogy hogyan hangzik ez az ajánlat egy női fülnek.
2015. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
pff... női logika férfi fantáziával vegyítve XD
2015. jan. 26. 22:49
 14/24 A kérdező kommentje:
áh, attól tartok, hogy ilyenkor már a kedves, aranyos lányok a pihe puha ágyukban bárányfelhők közt rózsaszín szárnyas póni hátán húzzák a lóbőrt :D
2015. jan. 26. 22:53
 15/24 anonim ***** válasza:

nekem lenne kedvem


ha nem gáz hogy férfi vagyok

hisz csak egyedül nem akarsz menni nem?

be is dobhatunk pár sört


hetero vagyok szóval ha neked tényleg nincs csak társaságod nem gagyi társkeresővé kívánod süllyeszteni gykt simán belemész

2015. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
amm... nagyon szívesen belemennék. Azonban! Amint látod ez a randizás kategória, mind a ketten heterók vagyunk, ezért nem randizhatunk. Ha nem randizunk akkor rossz lenne a kategorizálás. Szóval akár mennyire is szeretném, az oldal nem engedi :(
2015. jan. 26. 22:58
 17/24 anonim ***** válasza:
Minél több válaszodat olvasom, annál biztosabb vagyok benne, hogy hibátlan a fordítógépem. :D
2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
szerintem nem jó, küld át hozzám. Gépész vagyok, megjavítom :D
2015. jan. 26. 23:03
 19/24 anonim ***** válasza:

"trust me, i'm an engineer" :D


Bocsánatot kérnék, amiért szétoffolom a kérdésedet, de mivel esélytelen, hogy akár egy rendes lányt érdekelne...ezért inkább köszönetet érdemlek.

2015. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ilyenek a rendes lányok szóval? engedik, hogy egy kedves, barátságos fiatalember egyedül menjen moziba?? Azért is 2 helyet foglalok majd el (2 jegyem van...) :D
2015. jan. 26. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!