Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt egzotikus pasik?

Vannak itt egzotikus pasik?

Figyelt kérdés

Itt gondolok leginkább az ázsiaiakra. De nem nem csak a japánok érdekelnek.

Koreaiak, azerbajdzsániak, grúziaiak, kínaiak, malajziaiak és stb...Tehát egész Ázsia területéről valósiak érdekelnének.

(Komolytalan, poénos kommenteket nem várok, szerintem ne pazarold ilyenre a drága időd, és ne kérd, hogy én is belemenjek.) :)



2015. jan. 26. 19:22
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

OFF: Tele van spammelve a kérdés, nem tudom feltűnt-e...

Azért pár dologra reagálnék: vannak itt ázsiaiak. Én pl. biztosan az vagyok és kíváncsian szoktam nézni az ilyen kérdéseket ha nagyon nem akarok produktív lenni. A kérdésekben pedig gyakran vannak mások is akik annak mondják magukat (és ha ezt elhisszük akkor) így már sokkal többen is vannak.

Én nem keresek senkit akivel ismerkedhetnék, de az egyik barátom amúgy igen (ázsiai) és tudom, hogy neki a különlegesebb (pl. tetovált) lányok jönnek be. Ajánlani tudom a Tinder-t, ott megtalálod. És így eljutottunk az utolsó megjegyzésemhez, szerintem neten ismerkedni egyáltalán nem gáz, szóval hajrá a tinderhez.

2015. febr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!