Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a büszkeség...

Mit gondoltok a büszkeség félredobásáról?

Figyelt kérdés

Nekem most elég rendesen azt kéne, és nagyon nehezen veszem rá magam, hogy érzelgős hülyét csináljak magamból előtte, de ha nem teszem, minden marad a régiben. Így meg vagy jobb lesz, vagy rosszabb, de nem marad ez a köztes szar.

Tapasztalat valakinek ilyen téren?

16f


2015. jan. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még bármiféle büszkeség eldobásától, senki nem érdemel annyit, hogy hülyét csinálj magadból, sőt, meg merem kockáztatni, hogy én mikor erre vetemedtem, csak még mélyebbre ástam magam az illető szemében.
2015. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval az a problémád, hogy csaj kéne, de a személyiséged túl hidegnek tűnik kívülről és ezért el akarsz játszani egy olyan nyáladzós szerepet, amitől talán tapadni fognak rád? Ez nem a büszkeség, hanem a személyiséged feladása lenne, az meg rosszabb, mint az önbecsülésed félrehajítása.
2015. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, kettes, egyáltalán nem erről van szó.

Az igazat kéne megmondanom a lánynak, csak hát ugye benne van a dologban egy szép nagy égés lehetősége is. Bár vesztenivalóm úgysincs nagyon.

2015. jan. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!