Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Szombaton találkoztam azzal a lánnyal akivel 4 hónapja nem láttuk egymást mert anno összevesztünk. Feljött hozzám, minden jó volt iszogattunk, megmasszíroztam és megtörtént a dolog. Utána szó szerint elviharzott. Vettem neki szülinapjára pár dolgot, mindenből az volt amit szeret. Le is tiltott mindenhonnan, de nekem nem tiszta a dolog.21 évesek vagyunk mind a ketten. Arra gondoltam hogy megvárom a sulijánál és tisztázom vele a dolgot.
2015. jan. 26. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Béna voltál az ágyban. Többet látni sem akar
2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltunk már előtte együtt.
2015. jan. 26. 13:10
 3/8 Noren1989 ***** válasza:

Egy szexre kellettél most neki.

Semmi több, fogadd el.

25/F

2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azaz igazság,hogy félúton úgymond leállított...Pedig mikor elkezdtem a dolgot semmi ellenkezés nem volt...És igazából szeretem...
2015. jan. 26. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:
És féltem is hiányzik is.
2015. jan. 26. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem fogom nála feladni a dolgokat...egyszer már sikerült elérnem h beszéljen velem.
2015. jan. 26. 13:17
 7/8 anonim válasza:

Figyelj csak: Ez látszólag elúszott. Véleményem szerint nem kellene utána rohannod. Előző hozzászólásodban azt írtad, hogy félúton leállított. Tehát nem történt meg a dolog. Hidd el, jelen pillanatban nem kellesz neki. Ne ugrálj úgy, ahogy ő fütyül.

Jó tanács: ne keresd! Két dolog történhet a jövőben: Vagy továbbra is kerülni fog (mint ahogy most is), vagy elgondolkozik, hogy te miért nem keresed és ő fog megkeresni. Az, hogy loholsz utána, nem vezet semmi jóra.


Tudom, tudom... Full szerelmes vagy.


Üdv

2015. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
min vesztetek össze?..lehet hogy még mindig haragszik..csak hiányoztál neki..aztán megbánta hogy (majdnem?) lefeküdt veled, és most próbál úgy csinálni mintha meg se történt volna...
2015. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!